Çalışma Saatleri: 09:30 - 19:00

Mine Turalı

Mine Turalı

Profesyonel Koç ve Danışman

Biyografi

Galatasaray Lisesi ve İ.T.Ü Mimarlık Fakültesi mezunu olan Mine Turalı, yüksek lisansını da aynı fakültede tamamlamıştır. Farklı mimarlık ofislerinde çalıştıktan sonra serbest çalışmaya devam etmiş daha sonra kariyerini koçluk ve danışmanlık tarafına çevirmiştir.

Uluslararası Koçluk Federasyonu ICF’in ACC – Akredite Profesyonel Koç sertifikasyonunu almıştır. Coaches Training Institute (CTI), CRR Global’ın sunduğu “Organizasyon, İlişki ve Sistem Koçluğu” (ORSC), programlarını tamamlamış; Embodiment, hikâye anlatıcılığı ve P4C eğitimlerini almıştır. Doç Dr. Nita Scherler’in Gestalt Uygulayıcılığı programını tamamlamış, ilişkisel yetkinlik üzerine Gestalt çalışmalarına devam etmektedir. Bir yandan da İstanbul Üniversitesi’nde sosyoloji lisans eğitimi almaktadır.

Bireylere ve ilişkilere koçluk ve danışmanlık yapmaktadır. Aynı zamanda sistem, ilişki ve bireylerde değişimi kolaylaştırmak üzere behavioraldesign.studio çatısında eğitim ve danışmanlık vermekte davranışsal tasarım üzerine çalışmaktadır.

Gençlerin kariyer seçimlerine destek vermeyi amaçlayan bir dijital platform-sosyal girişim olan buneis.com’un kurucu ortağıdır.